C O  U  N Á S

N A J D E T E  "

________________________________________________________________________________________

 

Hospoda Slezský Grunt nabízí příjemné stylové prostředí s původními kachlovými kamny, milou obsluhou a vynikající, poctivou a zaručeně domácí slezskou kuchyní s pestrým výběrem nápojů. Restaurace má bezbariérový přístup, vybavená kvalitním ozvučením a full HD projekcí. Samotná restaurace s celkovou kapacitou 30 míst je ideálním prostředím pro obědy, večeře i různé oslavy.

V prvním patře je k dispozici „Hodovní místnost” s kapacitou 35 míst, se samostatným barem na pořádání svatebních hostin, podnikových večírků, rodinných oslav, firemních konferencí a výukových akcí.

Oblíbeným místem relaxace, zvláště v letních měsících, je terasa na nádvoří. Terasa nabízí 30 míst k sezení.

Předzahrádka s masivními lavicemi, umístěnými pod třemi platany, Vás přenese daleko, daleko za město... Svůj džbánek piva či vína si zde mohou vychutnat i kolem jedoucí cyklisté či rodiny na odpolední procházce.

Součástí komplexu je "Konírna" - jedná se o prostor, který je možné využít k pořádání větších akcí, jako jsou svatby, oslavy, podnikové večírky, koncerty, divadelní představení a další kulturní akce.

 

Možnosti platby

Platit je u nás možno hotově nebo přijímáme platební karty VISA, MASTERCARD, MAESTRO. Stravenkové karty nepřijímáme.

 

Dárkové poukazy

Naše hospoda vám nabízí možnost zakoupení dárkových poukazů v hodnotách 100, 200, 500 a 1000,-Kč. Jejich platnost je 4 měsíce od data vystavení poukazu. Hodnotu poukazu je možno čerpat na stravovací služby, stejně jako na veškerý sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů.

 

Dětský koutek

Jelikož myslíme také na Vaše nejmladší členy rodiny, je součástí restaurace přebalovací pult, který je umístěn na WC. Momentálně jsou pro vaše dítka připravena dětská odrážedla, kreslicí tabule, kde mohou vaše děti dát prostor své kreativitě a fantazii. V hospodě si můžete zapůjčit knížky pro děti, hry karetní i deskové anebo plyšáky. Pro pohodlí a bezpečí vašich nejmenších ratolestí připraveny stylové dětské stoličky.

 

Parkoviště

V areálu Slezský Grunt je k dispozici 7 parkovacích míst. Parkoviště je pro hosty penzionu v nočních hodinách uzavřeno branou. Celý areál je střežen kamerovým a zabezpečovacím systémem. Další parkovací místa jsou zajištěná na vyštěrkované parkovací ploše vzdálené cca 80 m od Slezského Gruntu na louce pod Domovem důchodců.

Pro cyklisty jsou zde připraveny kůly pro zavěšení a uzamčení kol. 

 

IMG 8582

 

Restaurace

pondělí - středa

 

ZAVŘENO 

čtvrtek

11:00 - 22:00

pátek - sobota

11:00 - 22:00

neděle

11:00 - 21:00

Penzion

pondělí - neděle

 

OTEVŘENO

Příjezd

15:00 - 20:00

Odjezd

       do 10:00

 

 

Adresa: Poddubí 3, Háj ve Slezsku, Smolkov
Restaurace: +420 731 582 755
Svatby, oslavy, ubytování +420 603 168 971
E-mail:

manager@energia.cz

Přihlaste se k odběru novinek.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

ENERGIA 

 

       

MARVEL

NAOKRAJI

MUSICART

 

 

 

 

 

     

       

Jídlo
Ubytování
Internet
Mazlíčci
Dětská zóna
Parkoviště
Bezbariérový
Rodiny
Cykloturistika
Koupání
Příroda
©2024 ENERGIA art & technology s.r.o
Tvorba webu TripOn Digital | Mobilní aplikace PepiApp | LED panely DigiDay