Hospoda interiérPředzahrádkaTerasaStojan na kolaIMG 34102016-08-4

 

 

 

Hospoda Slezský Grunt nabízí příjemné stylové prostředí s původními kachlovými kamny, profesionální obsluhou a vynikající, poctivou a zaručeně domácí slezskou kuchyní s pestrým výběrem nápojů. Restaurace má bezbariérový přístup, je plně klimatizována, vybavená kvalitním ozvučením a full HD projekcí. Samotná restaurace s celkovou kapacitou 30 míst je ideálním prostředím pro obědy, večeře i různé oslavy.

V prvním patře je k dispozici „Hodovní místnost” s kapacitou až 40 míst, se samostatným barem na pořádání svatebních hostin, podnikových večírků, rodinných oslav, firemních konferencí a výukových akcí.

Oblíbeným místem relaxace, zvláště v letních měsících, je terasa na nádvoří. Terasa nabízí 30 míst k sezení s výhledem na budoucí dětské hřiště.

Předzahrádka s masivními lavicemi, umístěnými pod třemi platany, Vás přenese daleko, daleko za město... Svůj džbánek piva či vína si zde mohou vychutnat i kolem jedoucí cyklisté či rodiny na odpolední procházce. Náš ochotný personál Vám velmi rád vyjde vstříc.

Součástí komplexu je "Konírna" - velký společenský sál, který je kapacitně dimenzován až pro 90 osob. Je možné jej využít k pořádání větších akcí, jako jsou svatby, oslavy, podnikové večírky, koncerty, divadelní představení a další kulturní akce.

Slezský Grunt vás přenese daleko od všech starostí. Zavítejte k nám a věříme, že se budete rádi vracet.

Otevírací doba restaurace

Pondělí – Středa              ZAVŘENO

Čtvrtek                              11:00 – 22:00

Pátek                                 11:00 – 23:00

Sobota:                              11:00 – 23:00

Neděle:                               11:00 – 21:00

Mimo výše uvedenou provozní dobu zajišťujeme veškeré gastronomické služby (rauty, svatební hostiny, promoce a rodinné oslavy).

Možnosti platby

Platit je u nás možno hotově nebo stravenkami Sodexo a Ticket Restaurant . Přijímáme platební karty VISA, MASTERCARD, MAESTRO. Stravenkové karty nepřijímáme.

Dárkové poukazy

Naše hospoda vám nabízí možnost zakoupení dárkových poukazů v hodnotách 100, 200, 500 a 1000,-Kč. Jejich platnost je 4 měsíce od data vystavení poukazu. Hodnotu poukazu je možno čerpat na stravovací služby, stejně jako na veškerý sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů.

Dětský koutek

Jelikož myslíme také na Vaše nejmladší členy rodiny, je součástí restaurace přebalovací pult a v blízkosti letní terasy plánujeme vybudovat dětské hřiště. Momentálně jsou pro vaše dítka připravena dětská odrážedla, kreslicí tabule, kde mohou vaše děti dát prostor své kreativitě a fantazii. V hospodě si můžete zapůjčit knížky pro děti, hry karetní i deskové anebo plyšáky. Pro pohodlí a bezpečí vašich nejmenších ratolestí připraveny stylové dětské stoličky.

Parkoviště

V areálu Slezský Grunt je k dispozici 7 parkovacích míst. Parkoviště je pro hosty penzionu v nočních hodinách uzavřeno brankou. Celý areál je střežen kamerovým a zabezpečovacím systémem. Další parkovací místa jsou zajištěná na vyštěrkované parkovací ploše vzdálené cca 80 m od Slezského Gruntu na louce POD Domovem důchodců.

Pro cyklisty jsou zde připraveny kůly pro zavěšení a uzamčení kol.  

Restaurace

pondělí - čtvrtek

 

ZAVŘENO 

pátek

11:00 - 22:00

sobota

11:00 - 22:00

neděle

11:00 - 21:00

Adresa: Slezský Grunt, Poddubí 3
Háj ve Slezsku - Smolkov 747 92
Telefon: +420 731 582 755
E-mail: manager@energia.cz
Mapa: 49°54'10.438"N, 18°4'19.501"E
Nezmeškejte žádnou aktualitu, přihlaste se k odběru novinek.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Jídlo
Ubytování
Internet
Mazlíčci
Dětská zóna
Parkoviště
Bezbariérový
Rodiny
Cykloturistika
Koupání
Příroda
©2014 ENERGIA art & technology s.r.o
Tvorba webu TripOn Digital | Mobilní aplikace PepiApp | LED panely DigiDay